To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

Linkownia - Kilka fotek z olimpiady w Pekinie

gotard - 2008-08-26, 00:24
Temat postu: Kilka fotek z olimpiady w Pekinie
http://stuff.thdesign.be/forum/varia/OS.html
Watcher - 2008-08-26, 01:09

Znakomite, szkoda ?e Polacy w roli wypadkowiczów chyba jedynie :)
dziki bartek - 2008-08-26, 10:10

Niestety, link ju? niesprawny :-(
gotard - 2008-08-26, 19:22

szkoda
Watcher - 2008-08-26, 20:28

On co jaki? czas si? uaktywnia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group