To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

Turnieje MTG - Royal Battle - Mtg

Balista - 2021-04-26, 11:43
Temat postu: Royal Battle - Mtg
Czołem Wszystkim!

Moim skromnym zdaniem nadszedł odpowiedni czas na turniej w magica w Białej Komnacie.

-draft,
-własne decki,
- zabawa w cesarza/imperatora.


Szukam chętnych do pojedynków :)

Znajdę tutaj śmiałych Wizardów?


Bali

Watcher - 2021-06-04, 18:36

Niestety Magic nie dla mnie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group