Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[LL]Fight on!
Autor Wiadomość
zaran 
Następca tronu



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 925
Wysłany: 2018-08-12, 22:41   

Jeśli Watch zgodziłby się , żeby stał się jedną z prowadzonych postaci...(choć wątpię ,żeby była na to szansa) to można by go wziąć , jeśli natomiast zatrudnić jako npc to nie ma to sensu - gość jest tchórzem - albo uciekłby przy pierwszej okazji albo nawet nas zdradził widząc , że jego dawnych kamratów jest więcej i z nimi ma większe szanse. Może jestem za ostrożny ale odpuściłbym atak na Krosta - chyba ,że udałoby nam się uzyskać nagle jakąś pomoc. Pięciu przeciw przeciw ósemce nawet przy ewentualnym zaskoczeniu z naszej strony to marne szanse. Hmm ... ale z drugiej strony dawno żadnej porządnej akcji nie mieliśmy i jeśli jest jakaś szansa na wzbogacenie to może warto by skorzystać. Powiedzmy ,że wstrzymuję się od głosu. Pytanie jeszcze co robimy z tymi dwoma (lub jednym jeśli jeden dołączy). Zwykłe zbóje zasługują faktycznie ,żeby zawisnąć choć rola kata tak naprawdę mi nie pasuje. Inna opcja - moglibyśmy ich oddać w ręce jakichś władz - ale do Styrtii cholernie daleko i pewnie i tak nam by nikt nie podziękował za to. Albo zabrać im cały dobytek i zostawić tu związanych - ale to jak skazanie na śmierć chyba. Mimo wszystko jestem za trzecią opcją. Zanim jednak cokolwiek zrobimy trochę więcej pytań - jaką bronią dysponuje banda jakie mają umiejętności bojowe , jak mają zorganizowane straże. Może coś więcej o jaskiniach - jak są rozległe , czy mają kilka wyjść .
 
 
Juleks 
Cesarz


Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2018-08-13, 07:00   
   Baretki: owsiak


Ja bym ich po prostu ogłuszył i zostawił w lesie oraz udał się w kierunku miasta, bo jest nas trochę mało na tą chwilę. (Jak dojdziemy do miasta to może jest możliwość, że może ktoś jeszcze z forum zacznie grać np. Jacek albo Sławek)
_________________
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2020-02-17, 00:47   
   Baretki: zalozyciel


OK, wznawiam. Ogłuszacie ich?
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2020-02-17, 10:19   
   Baretki: zalozyciel


- Co to za przedziwna, rodzinna scena - zagrzmiał nagle głos Haralda, który wraz z Albertem wyszedł nagle zza zarośli, szeroko się uśmiechając. - Uznałem jednak, że brakuje mi waszego niepowtarzalnego towarzystwa i wróciłem! A zasadniczo: wróciliśmy!
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
Juleks 
Cesarz


Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2020-02-17, 20:27   
   Baretki: owsiak


Ja zostaje przy swoim zdaniu.
_________________
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2020-02-18, 11:43   
   Baretki: zalozyciel


Dwa silne, wprawne ciosy Hansa w potylice i dwaj bryganci legli bez czucia na zielone runo przykrywające ziemię. Złodziej spojrzał przez chwilę na resztę kompanii i zaczął przeszukiwać powalonych. W kieszeniach jednego z nich, tego nie grzeszącego lojalnością, były trzy srebrne fenygi i pięć miedziaków, drugi miał jedną złotą markę i cztery fenygi. Mieli też po krótkim mieczu, tchórzliwszy miał lekką kuszę, ubrani byli w czarne, ćwiekowane zbroje (studded leather).
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
Zapał 
Arcydemon



Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 5114
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: 2020-02-18, 12:18   
   Baretki: zalozyciel


Dajcie mi chwilę żebym się zorientował w sytuacji
_________________




'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers'
 
  Klub: battleground
 
zaran 
Następca tronu



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 925
Wysłany: 2020-02-19, 19:31   

Trochę nasze szanse wzrosły , ale jeśli Karl mimo wszystko chce wracać do miasta to ruszajmy (pewnie po drodze i tak z naszym szczęściem trafimy na coś gorszego niż bandyci) . Z tym ,że mieliśmy też zahaczyć o Jastnolistną (choćby po to , że ją ostrzec przes Solkanitami - albo sprawdzić czy czasami jednak Solkanici nie zmienili drogi).
 
 
Zapał 
Arcydemon



Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 5114
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: 2020-02-20, 09:27   
   Baretki: zalozyciel


Możemy wracać, widzę że się wplątaliście w niezłą akcje, ale to akurat nic niezwykłego :)
_________________




'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers'
 
  Klub: battleground
 
Juleks 
Cesarz


Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2020-02-20, 10:00   
   Baretki: owsiak


To możemy pójśc do niej poinformować co się działo i wrócić do miasta, dwie pieczenie na jednym ogniu.
_________________
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2020-02-20, 11:08   
   Baretki: zalozyciel


Zapomniałem dodać, że za to bezkrwawe pokonanie dwóch brygantów Karl i Cirnis dostali po 15 xp, ich najmici po 7.

Jeszcze dwie sprawy:
1. rozumiem, że nikt nie bierze tych fantów, które mieli przy sobie?
2. Wracacie do miasta tym samym szlakiem, którym przyszliście? Bo jeśli spojrzycie na mapę w "kartografii", to w pewnym momencie ciut zboczyliście i nie wiem, czy chcecie iść prosto na północ, odkrywając dwa zakryte heksy, czy dokładnie tak samo, jak wcześniej.
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2020-02-22, 23:42   
   Baretki: zalozyciel


Hej, dwa pytania zadałem przedwczoraj :) Możemy zrezygnować :/
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
zaran 
Następca tronu



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 925
Wysłany: 2020-02-23, 03:03   

Rozdzielić po równo kasę . Jeden studded leather daj Karlowi na pewno - upgrade dla jego leather armor , drugi studded będzie upgradem dla każdego z najemników - więc możesz jak dla mnie rozstrzygnąć koścmi komu przypadnie (przy założeniu ,że klasy czarujące też mogą używać skórzane zbroje - jeśli nie to wyklucz je przy rzucie). Ich broń mnie nie interesuje - niech ktoś bierze jak chce.
Jeśli chodzi o trasę to szedłbym najkrótszą drogą do entki - jeśli trzeba to przez nowe heksy.
 
 
Watcher 
Hammer of Thor


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2020-02-23, 12:11   
   Baretki: zalozyciel


Harald jeszcze nie uczestniczy w podziale. Reszta monet jest słabo podzielna, robicie tak: złotą markę bierze Cirnis (i 1 xp), resztę monet Karl. Zbroje wzięli sobie Karl i Hans.

- Nic mi nie grozi - zaszumiała Jasnolistna. - Chyba już zauważyliście, że całkiem mocno przypominam drzewo? Bardziej boję się o Kohlenmilnerów. Gdzie ten Horst? I ci fanatycy...
Na niebie błyszczały już gwiazdy, a puchacz zaczął oznajmiać światu porę łowów.
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
zaran 
Następca tronu



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 925
Wysłany: 2020-02-23, 16:04   

Przenocujmy u Jasnolistnej i wracajmy do miasta. W sumie nie jestem pewien po co - patrząc na nasz majątek za dużo nie kupimy - chyba ,że coś nam jeszcze wskoczy kasy (nie mogę znaleźć informacji jak nam płacili za tą eksplorację ;p). Z ciekawości tylko pytanie - ile tu trzeba exp na awans ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo