Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Watcher
2013-04-23, 09:21
Duscann`a malunki dziwne
Autor Wiadomość
duscann 
Następca tronu



Armia WH40k:
Iron Warriors

Armia WFB:
Vampire Counts

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 960
Wysłany: 2010-01-30, 17:39   

Ok, zrobi?em w ko?cu rami? do CC pasuj?ce do Iron Warrior`sów! W mi?dzyczasie zrobi?em rami? - pi??, rami? - m?ot...nie przypasowa?y mi jednak (ale zdoby?em troch? do?wiadczenia) Pomalowa?em tak?e troch? stalow? besti?;) zdj?cie WIPa ju? nied?ugo (a co skatuj? Was jeszcze paroma zdj?ciami) :hahaha:

P.s Nie potrzebuj? ju? strun ani innych bitsów, coprawda nie by?o odzewu na moj? pro?b? ale tak dla informacji podaj?. :ok:
_________________
League of Legends - stwórz konto z tego linku i wbij lvl 5, a podziel? si? w zamian wiedz? na temat giery.
http://signup.leagueofleg...eec0ac026696512
 
  Klub: battleground
 
duscann 
Następca tronu



Armia WH40k:
Iron Warriors

Armia WFB:
Vampire Counts

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 960
Wysłany: 2010-01-31, 15:41   

Kolejne zdj?cie WIP`owskiego TT - stalowego potwora. Sporo jest jeszcze do zrobienia, mi?dzy innymi: weathering, scratche, gore, pomalowanie power weaponków, podstawka, ?wiate?ka i pewnie jeszcze co? o czym zapomnia?em. Jak Wam si? podoba nowe rami? do CC?




_________________
League of Legends - stwórz konto z tego linku i wbij lvl 5, a podziel? si? w zamian wiedz? na temat giery.
http://signup.leagueofleg...eec0ac026696512
 
  Klub: battleground
 
Wiśniaa 
Imperator Padyszach


Armia WH40k:
imperial guard

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 2765
Skąd: Fenris
Wysłany: 2010-01-31, 16:13   
   Baretki: 2017ragnarok


Dobry na maksa! Tak dalej! :)
Podobaj? mi si? te paseczki, CC weapon te? niez?y.
_________________
" 8th Cadia - Mess with the best, die like the rest!"
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16825
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2010-01-31, 20:12   
   Baretki: zalozyciel


CC znakomity! Co do pasków, to wol? w IW nieco bardziej "metaliczn?", ciemniejsz? ?ó??, delikatnie wpadaj?c? w z?oto. O tak?:

_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
duscann 
Następca tronu



Armia WH40k:
Iron Warriors

Armia WFB:
Vampire Counts

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 960
Wysłany: 2010-01-31, 22:05   

Mnie odpowiadaj? ja?niejsze, aczkolwiek dojd? jeszcze ryski i takie tam. Btw gdyby nie te pasy i charakterystyczny he?m i logo na naramienniku nie powiedzia?bym ?e to Iron Warrior (kolorystyka! Nurglowska) Moze to jaki? nurglita w s?u?bie Iron Warriors tak jak to jest w przypadku Black Legion`u.
Ciesz? si? ?e Wam si? podoba moje rami? CC - zrobi?em to z kabelków od kompa, cz??ci ramki (wypraski), z?amanych nó?ek z zepsutej zabawki Huberta, patyczków, grota w?óczni szkieletów no i klejów.
_________________
League of Legends - stwórz konto z tego linku i wbij lvl 5, a podziel? si? w zamian wiedz? na temat giery.
http://signup.leagueofleg...eec0ac026696512
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-02-01, 18:03   

Kurcze, napisa?em d?ugiego posta i jak go wys?a?em to mnie wywali?o do logowania! :-?
Wi?c drugie podej?cie b?dzie minimalistyczne

Plusy:
-fajna konwersja

Minusy:
- ?ó?to-czarne pasy - za grubo malowane (albo za g?st? farb?), niedok?adne i s?abo pasuj?ce (przynajmniej w takiej ilo?ci) do Chaosu.
- spore szpary w ??czeniach kilku elementów (lewa ?apa, gargulec na lewej "piersi" dreda) szpec? model;
- chropowato?? modelu - kiepski podk?ad?
- wy?wiechtany korek jako podstawka takiego modelu? S?abe!

Ogólnie fajna praca i czekam na rozwój wydarze?!
Pzdr!
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16825
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2010-02-01, 18:08   
   Baretki: zalozyciel


Gazza napisał/a:
Kurcze, napisa?em d?ugiego posta i jak go wys?a?em to mnie wywali?o do logowania! :-?
Wi?c drugie podej?cie b?dzie minimalistyczne

Plusy:
-fajna konwersja

Minusy:
- ?ó?to-czarne pasy - za grubo malowane (albo za g?st? farb?), niedok?adne i s?abo pasuj?ce (przynajmniej w takiej ilo?ci) do Chaosu.
Pzdr!
Gazza, u?ywasz FireFoksa? Je?li nie, to zacznij. Przy takiej przygodzie w lisku mo?esz po prostu "cofn??" operacj? i ca?o?? tekstu ponownie b?dzie.

Co do tych pasów, to schemat IW w?a?nie taki jest, tylko ?e one mnie te? troch? ra?? ze wzgl?du na swoje zbyt du?e nasycenie ?ó?ci?.
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
duscann 
Następca tronu



Armia WH40k:
Iron Warriors

Armia WFB:
Vampire Counts

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 960
Wysłany: 2010-02-01, 19:31   

Gazza dzi?ki za krytyk?.

-?ó?te pasy malowane to jakie? 6-8 warstw cieniutkich, czarny mniej (bo lepiej kryje) ale tez cieniutkie warstwy, natomiast na jednej blaszce od power clawa zrobi?o mi si? za grubo bo wida? to nawet na zdj?ciu, postaram si? to zatuszowa?. Schemat malowania jest czysto chaosowy - Iron Warrior`s, a to nie nurgle ?eby by?a zgnilizna wsz?dzie;) my?l? ?e figurka trzyma klimat chaosowy.
Co do jasno?ci, nasycenia pasów...o gustach si? nie dyskutuje, "bo jeden lubi jak mu ?mierdz? skarpety a inny si? gnojó..? upaja";)

-Szpary zostan? zalepione jak dojedzie GS nie ja ta ?apk? klei?em ;)

-Chropowato?? modelu mi odpowiada, dok?adnie dobra?em ten podk?ad by tak by?o.

-Korek jak korek co? tam napewno dojdzie, a figurka nie idzie na ?aden konkurs tylko na stó?, dla mnie w tej chwili liczy si? szybko?? dobrni?cia do zamierzonego celu, poniewa? czasu mam jak na lekarstwo i to takie na recept?.
Potrafi? naprawd? ?adnie pomalowa? figurk?, ale zwyczajnie nie mam na to czasu.
Pozdrawiam.
_________________
League of Legends - stwórz konto z tego linku i wbij lvl 5, a podziel? si? w zamian wiedz? na temat giery.
http://signup.leagueofleg...eec0ac026696512
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-02-02, 20:44   

duscann napisał/a:
Gazza dzi?ki za krytyk?.

Tak to wygl?da (na krytyk?), ale oryginalna wersja posta by?a mniej krytyczna. ;)

duscann napisał/a:
my?l? ?e figurka trzyma klimat chaosowy.
Co do jasno?ci, nasycenia pasów...o gustach si? nie dyskutuje, "bo jeden lubi jak mu ?mierdz? skarpety a inny si? gnojó..? upaja";)

Skoro tak? masz wizj? to nie pozostaje mi nic innego jak si? z tym pogodzi?. Ale ró?ni si? ona od mojej. :)

duscann napisał/a:
-Szpary zostan? zalepione jak dojedzie GS nie ja ta ?apk? klei?em

To dobrze, ?e to zauwa?asz i zamierzasz poprawi?. Niby drobiazg, ale szpeci.

duscann napisał/a:
-Chropowato?? modelu mi odpowiada, dok?adnie dobra?em ten podk?ad by tak by?o.

W zasadzie do Chaosu i po weatheringu jak najbardziej si? to nada! Tak tylko to skomentowa?em bo zazwyczaj jest to niezamierzony i problematyczny efekt podk?adowania. Tu mo?e by? ca?kiem przeciwnie!

duscann napisał/a:
dla mnie w tej chwili liczy si? szybko?? dobrni?cia do zamierzonego celu

Domy?lam si?, ?e to model do grania zatem, ale k?óci mi si? to z Twoj? mi?o?ci? do niego jak? zapa?a?e? od zakupu.

duscann napisał/a:
Potrafi? naprawd? ?adnie pomalowa? figurk?, ale zwyczajnie nie mam na to czasu.

Z k?d ja to znam!? Respect!
 
  Klub: battleground
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo