|
Dungeons&Dragons |
| Autor |
Wiadomość |
Watcher
Hammer of Thor

Dołączył: 11 Lip 2005 Posty: 16847 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2017-06-28, 09:29
Baretki:  |
|
|
Ten weekend odpada. Niech się drugozmianowcy tradycyjnie wypowiedzą, Jacoleko i Zaran |
_________________
 
Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa
Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. |
|
|
|
 |
jacoleko
Wielki Ascendent


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 7694 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2017-06-28, 19:22
Baretki:  |
|
|
Ja dzisiaj miałem bube i mi plecy wysiadły
Nie wiem ile dostanę chorobowego i jak po tym będzie wyglądać plan a na 100% się zmieni |
|
|
|
 |
zaran
Następca tronu


Dołączył: 18 Lip 2006 Posty: 925
|
Wysłany: 2017-06-28, 19:50
|
|
|
| Ten i przyszły tydzień poza weekendami odpadają (teraz nocki, za tydzień druga zmiana). Skoro ten weekend odpada to może przyszły ? Później tydzień od 10 lipca - pierwsze zmiany , więc pasuje każdy dzień. Od 17 lipca - 2 tygodnie wolnego i wygląda na to , że będę gnił w domu niestety , więc każdy termin wtedy pasuje. |
|
|
|
 |
jacoleko
Wielki Ascendent


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 7694 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2017-06-29, 11:05
Baretki:  |
|
|
| ja do 7.7 mam chorobowe |
|
|
|
 |
Watcher
Hammer of Thor

Dołączył: 11 Lip 2005 Posty: 16847 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2017-06-29, 11:09
Baretki:  |
|
|
| To może 7 lipca? |
_________________
 
Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa
Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. |
|
|
|
 |
Juleks
Cesarz

Dołączył: 30 Kwi 2009 Posty: 2035 Skąd: Terra
|
Wysłany: 2017-06-29, 16:23
Baretki:  |
|
|
| 7.07 pasuje mi |
_________________
 |
|
|
|
 |
Drzewiec
Ascendent


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 7213 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2017-06-29, 18:16
Baretki:  |
|
|
| Pasuje😀 |
_________________ There is only War!
 |
|
|
|
 |
zaran
Następca tronu


Dołączył: 18 Lip 2006 Posty: 925
|
Wysłany: 2017-06-29, 19:38
|
|
|
Piątek 7.07 - druga zmiana. Ale całej reszcie pasuje - więc grajcie . |
|
|
|
 |
Watcher
Hammer of Thor

Dołączył: 11 Lip 2005 Posty: 16847 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2017-06-29, 19:51
Baretki:  |
|
|
| To może poniedziałek, 10 lipca? |
_________________
 
Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa
Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. |
|
|
|
 |
Juleks
Cesarz

Dołączył: 30 Kwi 2009 Posty: 2035 Skąd: Terra
|
Wysłany: 2017-06-29, 22:47
Baretki:  |
|
|
| Też pasuje. |
_________________
 |
|
|
|
 |
jacoleko
Wielki Ascendent


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 7694 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2017-06-30, 09:03
Baretki:  |
|
|
| Ja na razie nie wiem |
|
|
|
 |
Watcher
Hammer of Thor

Dołączył: 11 Lip 2005 Posty: 16847 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2017-07-04, 22:31
Baretki:  |
|
|
| Jakby co, to daty wcześniejsze już mi nie pasują. |
_________________
 
Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa
Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. |
|
|
|
 |
Juleks
Cesarz

Dołączył: 30 Kwi 2009 Posty: 2035 Skąd: Terra
|
Wysłany: 2017-07-05, 22:57
Baretki:  |
|
|
| Ok to kiedy wtedy się widzimy? |
_________________
 |
|
|
|
 |
Watcher
Hammer of Thor

Dołączył: 11 Lip 2005 Posty: 16847 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2017-07-07, 08:26
Baretki:  |
|
|
| Hej, to co z tym terminem? Przypominam, od 10 lipca mi chyba pasują dni powszednie. |
_________________
 
Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa
Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. |
|
|
|
 |
Juleks
Cesarz

Dołączył: 30 Kwi 2009 Posty: 2035 Skąd: Terra
|
Wysłany: 2017-07-07, 14:48
Baretki:  |
|
|
| Mi odpada na razie 12 i 13 mam próby z zespołem. |
_________________
 |
|
|
|
 |
|
|