Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jadzia i weso?e blaszaki.
Autor Wiadomość
JadziaKage 
Książę



Armia WH40k:
Nekroni

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 497
Skąd: musze spyta? mame...
Wysłany: 2011-02-23, 01:45   Jadzia i weso?e blaszaki.

Wreszcie po niezliczonych miesi?cach odk?adania tego na potem... Moja armia necronów nabiera kszta?tów, a nawet i kolorów :v: . Wielkie fabryki puszek konserwowych ruszy?y i sylwetki zaczynaj? si? wy?ania? z zakamarków bezkresnych ciemno?ci dna szafy... tak to necronscy wojownicy, powoli zaczynaj? formowa? swe zast?py i obmy?la? plany zaw?adni?cia nad uniwersum chodzieskiego klubu gier bitewnych.
_________________
Now the hour of awakening has come at last. Let the galaxy beware - the Necrons are rising!
Ostatnio zmieniony przez JadziaKage 2011-02-23, 01:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
  Klub: battleground
 
JadziaKage 
Książę



Armia WH40k:
Nekroni

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 497
Skąd: musze spyta? mame...
Wysłany: 2011-02-23, 01:49   

Zdj?cia niebawem si? pojawi? jak tylko moje figurki zostan? uko?czone w 100%(wersji mojego zamys?u, potem mog? nast?pi? drobne aktualizacje po odebraniu paru opinii), no i oczywi?cie jak opanuje aparat i funkcje przesy?ania zdj?? na kompa---->>na t? stron? :kurcze:
_________________
Now the hour of awakening has come at last. Let the galaxy beware - the Necrons are rising!
 
  Klub: battleground
 
JadziaKage 
Książę



Armia WH40k:
Nekroni

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 497
Skąd: musze spyta? mame...
Wysłany: 2011-02-23, 14:15   

sta?o si? to czego si? ba?em...Klej po wyschni?ciu mega odparowa? wod?(co sprawi?o ?e podk?adka wygl?da jak dupsko starucha. wszystko zdar?em z podstawek. Ale jest tego i dobra strona ;] ju? wcze?niej pomy?la?em sobie nad troch? inn? koncepcj? podstawek;](szybszy wygodniejszy patent który ?adnie wygl?da)
_________________
Now the hour of awakening has come at last. Let the galaxy beware - the Necrons are rising!
 
  Klub: battleground
 
Drzewiec 
Ascendent



Armia WH40k:
tau templars ultra

Armia WFB:
wys elfy krasnoludy

War of the Ring:
The Fallen Realms

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7213
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2011-02-23, 14:28   
   Baretki: tartar zalozyciel


3m kciuki, ?eby zaw?adn?? Chodzieskim uniwersum, musisz pokona? Imperium Tau :)
_________________
There is only War!

 
  Klub: battleground-castigatores
 
JadziaKage 
Książę



Armia WH40k:
Nekroni

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 497
Skąd: musze spyta? mame...
Wysłany: 2011-02-23, 18:13   

https://picasaweb.google.com/113302846965556719776/WH40K?authkey=Gv1sRgCKuelKfb0onKmgE
dwie fotki monola(zastanawiam si? czy nie zamontowa? w dyszach po bokach czego? podobnego jak to co zast?puje kryszta?)
i jedna mega skopana(jako?ciowo) fotka Destroyera


P.S: Monol jest sko?czony je?eli chodzi o malowanie (ma mie? takie czarne elementy)
_________________
Now the hour of awakening has come at last. Let the galaxy beware - the Necrons are rising!
 
  Klub: battleground
 
Wiśniaa 
Imperator Padyszach


Armia WH40k:
imperial guard

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 2765
Skąd: Fenris
Wysłany: 2011-02-23, 18:33   
   Baretki: 2017ragnarok


Monol ma tam wsadzon? wat? cukrow??

Destroyer wydaje si?, jakby by? zalany metaliczn? farb?. Dopracuj go troszk?. Mo?e washe?
_________________
" 8th Cadia - Mess with the best, die like the rest!"
 
  Klub: battleground
 
JadziaKage 
Książę



Armia WH40k:
Nekroni

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 497
Skąd: musze spyta? mame...
Wysłany: 2011-02-23, 18:39   

Wi?niaa napisał/a:
Monol ma tam wsadzon? wat? cukrow??


Niee zwyk?a wata, czy tam gaza nie znam si? na tym, ale spe?ni?a moje oczekiwania co do tego pomys?u wi?c ju? tak zostanie ;] ca?o?? armii tak w?a?nie b?dzie wygl?da?.
Wi?niaa napisał/a:
Mo?e washe?


dzi?ki za podpowiedz ale pisa?em ?e zdj?tko jest niesamowicie nie wyra?ne, wstawone w celach pogl?dowych(nie jest zalana, wszystkie szczeliny etc s? ?adnie ciemniejsze, czego nie wida? z powodu pikselozy na zdj?ciu)
W sumie rzeczywi?cie wygl?da nieciekawie jakby by? zalany na tym zdj?ciu ;/ usun? je chyba. bo jako? nie wysz?o mi ono(obs?uga aparatu cyfrowego jakie? bli?ej niezidentyfikowanej marki jest trudna).
_________________
Now the hour of awakening has come at last. Let the galaxy beware - the Necrons are rising!
 
  Klub: battleground
 
Zapał 
Arcydemon



Armia WH40k:
Blood Angels

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 5114
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: 2011-02-23, 19:19   
   Baretki: zalozyciel


Co ma prezentowac ta wata? Dym z przegrzanego silnika? ;)


A je?li chodzi o aparat to przede wszystkim zrezygnuj z flesza.
_________________




'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers'
 
  Klub: battleground
 
JadziaKage 
Książę



Armia WH40k:
Nekroni

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 497
Skąd: musze spyta? mame...
Wysłany: 2011-02-23, 19:31   

Wata to element dekoracyjno-zamienny(zamiast kryszta?u), ca?a armia b?dzie tak w?a?nie zrobiona w wersji mg?a/dym/energia nap?dzana duszami zabitych istot/przemierzanie przestworzy/ jaka? swoista eteryczno?? necronów(C'Tan'ów)... dok?adniej sam nie wiem(ale koncepcja jaka? jest na oryginalny wygl?d armii i jako? na razie pomys? daje owocne wyniki, bynajmniej dla mnie)



Jak my?licie monolitowi doda? jeszcze "waty" z dysz po bokach? bo na pewno od spodu b?dzie.
_________________
Now the hour of awakening has come at last. Let the galaxy beware - the Necrons are rising!
Ostatnio zmieniony przez JadziaKage 2011-02-23, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
  Klub: battleground
 
Juleks 
Cesarz


Armia WH40k:
raven terryn krieg

Armia WFB:
Imperium

Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2011-02-23, 19:34   
   Baretki: owsiak


Wiesz, jak dla mnie, móg?by? to ukaza? jako? ?e te dusze s? zamkni?te w krysztale, to by nawet ciekawie wygl?da?o.
_________________
 
  Klub: battleground
 
JadziaKage 
Książę



Armia WH40k:
Nekroni

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 497
Skąd: musze spyta? mame...
Wysłany: 2011-02-23, 19:40   

Te? my?la?em o czym? takim (ale niestety monola kupi?em<<50pln>> ju? sklejonego i ca?ego czarnego<patyczki te? ju? by?y poprzyklejane> a kryszta? kto? mega upa?ka? klejem przy klejeniu dlatego z niego zrezygnowa?em bo okropnie wygl?da), wi?c troszk? mi si? zmniejszy?y pola do manewrów i konwersji.


Kryszta? b?dzie przerobiony, jako swoisty inkubator necronski( b?d? próbow? osi?gn?? co? ala pokazanie okresu prenatalnego necona).
_________________
Now the hour of awakening has come at last. Let the galaxy beware - the Necrons are rising!
Ostatnio zmieniony przez JadziaKage 2011-02-23, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
  Klub: battleground
 
Juleks 
Cesarz


Armia WH40k:
raven terryn krieg

Armia WFB:
Imperium

Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2011-02-23, 19:42   
   Baretki: owsiak


To we? ?arówk?, tez b?dzie ciekawie :mad:
_________________
 
  Klub: battleground
 
JadziaKage 
Książę



Armia WH40k:
Nekroni

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 497
Skąd: musze spyta? mame...
Wysłany: 2011-02-23, 19:49   

Juleks napisał/a:
To we? ?arówk?, tez b?dzie ciekawie :mad:

2 monola mam zamiar zrobi? w tej samej kolorystyce etc... ale go samemu posk?ada? i pod?wietli? diodami ;](musz? kupi? nie z?o?onego)
_________________
Now the hour of awakening has come at last. Let the galaxy beware - the Necrons are rising!
 
  Klub: battleground
 
Juleks 
Cesarz


Armia WH40k:
raven terryn krieg

Armia WFB:
Imperium

Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2011-02-23, 19:53   
   Baretki: owsiak


Czyli ta lampk? nocn? o której rozmawiali?my.
_________________
 
  Klub: battleground
 
JadziaKage 
Książę



Armia WH40k:
Nekroni

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 497
Skąd: musze spyta? mame...
Wysłany: 2011-02-23, 19:56   

Dok?adnie tak :v:
zawsze chcia?em mie? takiego monola... i teraz wiem ?e jak b?d? kupowa? drugiego to go pod?wietlam!!!(na necie jest fajny filmik w 3 cz??ciach jak to zrobi? od podstaw, w bardzo prosty i przyjemny sposób)

P.S: obecnie sklejonych i pomalowanych mam minimum by gra? ;] wi?c na warsztaty przyjd? ju? z nimi i rozpisk? :dad: <<830pkt>> Jak kto? chce zagra? na tyle to piszcie w temacie warsztatów(ta warto?? pkt mo?e ulec zmianie oczywi?cie na plus ;], o czym b?d? informowa? zainteresowanym gr? z Necronami)
_________________
Now the hour of awakening has come at last. Let the galaxy beware - the Necrons are rising!
 
  Klub: battleground
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo